info@dtfl.pl  ///  +48 660 069 940

RC Skorpion | Referencja | evosoft.pl

RC Skorpion

Klient o nas

Niniejszym pragniemy podziękować firmie evosoft s.c. za kompleksowe przygotowanie i wdrożenie nowoczesnej platformy handlowej evoSHOP dla sklepu internetowego www.rcskorpion.pl.

To wdrożenie było dla nas bardzo ważne. Niemal cała nasza działalność skoncentrowana jest na handlu w sieci. Dotychczasowo używany przez nas system stał się przestarzały i niespełniający wymogów bezpieczeństwa, a jego obsługa nastręczała wiele trudności. Chcieliśmy, by nasz sklep internetowy był nowoczesny i prosty w użytkowaniu, a przede wszystkim zawierał elementy specyficzne dla prowadzonej przez nas działalności. Firma evosoft wzorowo wywiązała się z umowy. Proces wdrażania przebiegł sprawnie, pomimo iż wiązało się to z przeniesieniem ogromnej ilości danych ze starego sklepu. Finalny produkt spełnił wszystkie nasze oczekiwania, oferując istotne mechanizmy w handlu takie jak np. wielowalutowość.

Z firmą evosoft współpracujemy od kilku lat i możemy zaświadczyć, że oferuje usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie owocować kolejnymi udanymi przedsięwzięciami.

realizacja « powrót