info@dtfl.pl  ///  +48 660 069 940

Elektromeks | Referencja | evosoft.pl

Elektromeks

Klient o nas

Elektromeks Sp. z o.o. ma przyjemność udzielić swojej rekomendacji firmie PHU Skorpion z Lublina i działającemu w jej strukturach zespołowi pod nazwą evosoft w zakresie zaprojektowania i uruchomienia firmowej strony internetowej.

Na nasze uznanie zasługuje zarówno profesjonalny sposób obsługi klientów przez osoby związane z teamem evosoft, jak również sam efekt współpracy pomiędzy naszymi firmami, jakim jest profesjonalna i ciekawa strona internetowa naszej firmy.

Firma PHU Skorpion świadczy usługi w zakresie opracowania projektu strony i jej uruchomienia na najwyższym poziomie, w pełni spełniając nasze oczekiwania. W/w firma dała się poznać jako sprawdzony partner biznesowy. Profesjonalizm, rzetelność oraz dostosowanie się do potrzeb klienta są wizytówką w/w firmy.

Ponadto na pochwałę zasługują konsultanci firmy dysponujący szerokim zakresem wiedzy, którą wykorzystują w trakcie realizacji projektu.

W związku z powyższym polecamy PHU Skorpion oraz zespół evosoft jako firmę godną zaufania, z którą współpraca przyniesie Państwu satysfakcję i pewność, że zostaną Państwu zaproponowane optymalne, nowoczesne i kreatywne rozwiązania.

realizacja « powrót