info@dtfl.pl  ///  +48 660 069 940

ArtFan | Referencja | evosoft.pl

ArtFan

Klient o nas

W lutym 2010 rozpoczęliśmy poszukiwania wykonawcy, który podejmie się stworzenia dużego sklepu internetowego ArtFan.pl, wraz z częścią społecznościową (np. galerie prac naszych klientów). Chcieliśmy by nowe oprogramowanie zostało "uszyte na miarę" dokładnie według naszych pomysłów i potrzeb oraz zawierało funkcjonalności jakich nie ma w standardowych produktach e-commerce.

Dodatkową trudnością dla wykonawcy był fakt iż naszym niezbędnym wymogiem było przeniesienie na nową platformę całej bazy danych z poprzedniego sklepu – bardzo dużej bazy która tworzyła się przez ponad pięć lat.

Spośród wielu firm z jakimi prowadziliśmy negocjacje tylko p. Szabatowski z firmy evosoft już w pierwszej rozmowie stwierdził, że przeniesienie bazy to żaden problem. Konkurencja twierdziła, że jest to niemożliwe lub może udać się tylko częściowo...

Podjęliśmy więc współpracę i przez wiele miesięcy intensywnie projektowaliśmy, budowaliśmy i wdrażaliśmy nowy serwis.

Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i niespotykanej kreatywności całego zespołu evosoft projekt udało się przeprowadzić wprost niespodziewanie bezproblemowo a końcowy efekt tych prac jest więcej niż zadowalający. Mam wrażenie, że dla pracowników evosoft słowa „tego nie da się zrobić” nie istnieją. Nasze doświadczenia z dotychczasowej współpracy wskazują, że wystarczy opisać swoje potrzeby i wizje by po niedługim czasie zobaczyć je w realnej, funkcjonującej formie na ekranie komputera.

Dzięki niespotykanemu podejściu do klienta nastawionym na długofalową współpracę i zadowolenie obu stron oferta evosoft wydaje się być bezkonkurencyjna. Do dnia dzisiejszego stale współpracujemy powierzając nasze zasoby ich serwerom a w najbliższym czasie będziemy prosić o pomoc w realizacji także kilku mniejszych projektów.

Każdego dnia gdy pracujemy na stworzonym przez evosoft oprogramowaniu jestem coraz bardziej pewny, że wybór tej firmy na naszego partnera był niezwykle trafny.

realizacja « powrót