info@dtfl.pl  ///  +48 660 069 940

Techsam B2B | Realizacja | evosoft.pl

Techsam B2B

Zaawansowany system B2B


Firma P.W. „TECHSAM” Woch Sp. J. powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmuje się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych.

Zobacz również:
evoB2B evoB2B - Platforma wsparcia relacji biznesowych
"Niniejszym pragniemy zaświadczyć o bardzo dobrej współpracy z firmą evosoft podczas tworzenia dedykowanego oprogramowaniado obslugi Akcji promocyjnej "Diamentowe Klucze" dla klientów naszej firmy oraz..."
PAWEŁ WOCH, WŁAŚCICIEL TECHSAMU ZOBACZ REFERENCJE Zobacz online na b2b.techsam.pl

Case study

Wdrożenie systemu B2B firmy evosoft - kompleksowe rozwiązanie dla internetowego handlu na szczeblu hurtu.

Firma P.W. „TECHSAM” Woch Sp. J. powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmuje się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Od 1993 roku bierze udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, a od 1997 roku w Międzynarodowych Targach Lubelskich. Działalność firmy została nagrodzona licznymi wyróżnieniami: w 1997 roku złoty medal na Międzynarodowych Targach Lubelskich - AUTOSALON '97 oraz srebrny medal na targach AUTOSALON '99. W latach 1998 i 1999 firma otrzymała wyróżnienia w kategorii Firma Roku w konkursie Liderzy Motoryzacji. Jest wyłącznym importerem wysokiej klasy narzędzi ręcznych i specjalistycznych firmy JONNESWAY w Polsce.

Każdego roku pojawiają się nowe narzędzia oraz ulepszane zostają już istniejące produkty, tak aby spełniały wysokie wymagania klientów. Mając na uwadze wzrastające potrzeby rynku, w roku 1998 rozpoczęliśmy import profesjonalnych narzędzi ręcznych i specjalistycznych Firmy JONNESWAY. Obecnie posiadamy w naszej ofercie ponad 7.000 pozycji i asortyment ten ciągle się powiększa. Taka skala obrotu wymusza konieczność integracji z partnerami biznesowymi. Ze względu na olbrzymie doświadczenie we wdrożeniach w dziedzinie aplikacji webowych wybraliśmy system firmy evosoft, dlatego ujęliśmy inwestycję wdrożenia systemu B2B w naszych planach.

Paweł Woch, właściciel firmy P.W. „TECHSAM” Woch Sp. J.

Firma evosoft uruchomiła system B2B w firmie P.W. „TECHSAM” Woch Sp. J. w roku 2013. To już kolejne wdrożenie systemu tej klasy zakończone sukcesem.

Główny cel przedsięwzięcia jakim było zwiększenie obrotu poprzez zapewnienie pełnej integralności oferty prezentowanej w sieci ze stanem faktycznym oraz stworzenie programu lojalnościowego został osiągnięty. Zdecydowanie spadło obciążenie handlowców (kontakty telefoniczne i e-mailowe) na rzecz sprzedaży przez internet. Wdrożenie objęło kluczowy dla działalności P.W. TECHSAM obszar obsługi procesu zamówień w systemie sprzedaży internetowej.

Wdrożenie systemu B2B dedykowanego branży handlowej oraz zintegrowanie go z oprogramowaniem ERP firmy pozwoliło skrócić czas obiegu dokumentów między firmami oraz praktycznie wyeliminować pomyłki związane z wyborem asortymentu. Zaoferowane przez evosoft rozwiązania zdecydowanie usprawniły obrót towarowy powodując redukcję stanu zapasów wolno rotujących.

Marcin Puderecki, Kierownik Projektu wdrożenia systemu B2B z ramienia firmy P.W. „TECHSAM” Woch Sp. J.

Firma evosoft jest autorem rozwiązań klasy B2B.

Szczegóły projektu